Зіткнувся з проблемою - під час входу в адмінку Джумли не авторизується логін. Пише: "JAuthentication: :__construct: Не вдається завантажити бібліотеки перевірки автентичності." Причиною може бути вимкнення плагіна авторизації джумли (Аутентифікація - Joomla), плагіна Користувач - Joomla! або плагіна Користувач - Профіль.

На форумах усе зводиться до того, щоб у PhpMyAdmin правити plg_authentication_joomla і plg_user_joomla. Зазвичай пропонується виконати спеціальний запит у базі даних. Для цього потрібно зайти PhpMyAdmin на сервер SQL і не забути подивитися, який префікс у баз даних (якщо Ви змінювали, то буде вже не jos_).

Прикладів запитів в інтернеті багато, але вони не завжди спрацьовують. Краще зайти в базу даних Джумли через і знайти таблицю з плагінами. У старих версіях Джумли це jos_plugins, у нових (уже щонайменше з 2.5.24) - jos_extensions. Саме в цій таблиці потрібно шукати всі плагіни, які так чи інакше ви могли відключити. Ось основні таблиці з плагінами авторизації та користувачів:

  • plg_user_joomla
  • plg_user_profile
  • plg_system_logout
  • plg_system_log
  • plg_authentication_joomlaplg user profile

У моєму випадку це був plg_user_profile. НЕ ВІДКЛЮЧАЙТЕ плагіни, що стоять за замовчуванням у Джумлі, і взагалі, не зробивши бекап баз даних джумли, а краще всього сайту. Краще перед будь-яким апргрейдом сайту не полінується зробити бекап.

Повернемося до PhpMyAdmin. Переглядаючи таблиці, потрібно перевірити рядок "enabled", який повинен мати значення "1". Рекомендують також очистити сесію в таблиці (ваш префікс)__session.

Можна виконати пошук у таблиці jos_extensions (jos_plugins) у стовпчику "enabled" і знайти всі значення "0", подвійним натисканням на нуль вводити в режим редиктування і виправити на 1 у потрібних рядках, що відповідають потрібним плагінам.

 

sortirovka

Не забуваємо, що рядки показує по 25, тому гортаємо або натискаємо "Показати все".


FaLang translation system by Faboba

Праздники Украины

 

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання