ceramic wood 3У скульптура Крістофера Вайта реальність поєднується з вигадкою, а серйозні сюжети опиняються по сусідству зі смішними, а часом і трохи навіженими ідеями.

Деякі проєкти Крістофера Вайта нагадують кострубаті пеньки і корчі, виловлені зі струмка або підібрані в лісі. На перший погляд здається, що роботи Крістофера Девіда Вайта - сюрреалістичні скульптури, ретельно вирізані з дерева. Повірити в їхнє керамічне походження можна, лише побачивши на власні очі. Імітуючи текстуру дерева (навіть його сучки), Вайт може переконливо створити людську форму, щоб вона мала такий вигляд, наче її вирізали зі шматка дерева, а не збудували з нуля.

Вайт використовує trompe-l'œil, щоб зробити сильну заяву про місце людства у світі. "Людина по відношенню до природи, як шкіра по відношенню до кори, як коріння по відношенню до вен", - пише він. "Людство нерозривно пов'язане зі світом природи. Наші біологічні патерни відображаються у Всесвіті, від мікро до макро, від нашої ДНК до космосу. Але ми створили бар'єри між собою і природою. Ми протиставили себе цьому світу, який підтримує нас. Ми стали аутсайдерами всього, що робить нас тими, хто ми є".

"Справжня ілюзія - це світ, у якому створено людство. Це існування, яке прагне відокремити себе від природи", - пояснює Вайт. "Зіставлення природних і штучних елементів у поєднанні зі спотворенням масштабу, пропорцій і матеріалу допомагає створити змінене сприйняття, змушуючи глядача придивлятися як зовні, так і внутрішньо".

vu7DoYc3u8

ceramic wood 17


FaLang translation system by Faboba