яаросВ Європі було найбільше королев і королів, які були з Києва чи мали родинні зв’язки. 
Історичний малюнок, якому до тисячі років, увіковічнений в Софії Київській. На ньому чотири славетних королеви. Франції - Анна, Угорщини - Анастасія, Норвегії, а потім Данії - Єлизавета, Англії - Агата. 
Всі вони доньки Ярослава Мудрого, великого князя Київської Русі. 
В цей час чоловіком Польськоі принцеси був їхній брат Ізяслав, королевою сестра батька. Інший Володимир був чоловіком принцеси Німеччини. Мама їхня була принцесою Швеції Інгігердою, брати якоі були королями Швеціі і Даніі. 
Вся Європа без виключення мала родинні зв’язки з Київською Руссю - Україною! 
За 100 років до заснування села Москов.  
Але повернемось до наших королев, бо кожна з історій про них - це Голлівуд відпочиває! 
Чи знаєте ви, що теперішня королева Англії Єлизавета - потомок нашоі королеви Агати? 
Чи не тому Англія вірний друг Украіни в ці визначальні часи? Чого лиш Борис Джонсон вартий! 
А донька Агати Маргарита стала не лише королевою Шотландії, але й її святою! Бо за життя найбільше храмів Божих побудувала і добрих справ зробила. 
А далі і Річард Хоробре серце, і Марія Стюард - з нашим, тобто Агатиним, королеви з Києва корінням! 
Шановний Макроне, а вам слід нагадати про легендарну Анну Киівську, яка стала королевою Франціі, знаючи 4-ри мови. Привезла Євангеліє, на якому присягали чи не всі королі Франції, написане у Києві. Кров королеви Анни текла у 18-ти королів Франції!
1 kopyya 1024x702А ще про те, як саме цей легендарний портрет 4-х сестер з Києва, які стали королевами Європи, врятував святу Софію від Московського мракобісся! В 30-х її за бажанням ката Сталіна (ідеала Путіна) мали підірвати! Вже заклали вибухівку… 1000 - літнє диво архітектури саме у Києві, викликало жабу у московських безбожників. 
І раптом ультиматум від Франції: 
- Якщо посмієте спаплюжити портрет нашої легендарної королеви Анни, зруйнувати витвір рук батька нашої королеви, наша країна розриває дипломатичні відносини! Одразу ж!
… Ага, такі рішучі попередники були у вас, властьімущі французи! Від Жанни д‘Арк, а не Ліпен корінням! 
Ось так французи і врятували нашу Софію! Ім би ще тепер мову ультиматумів щодо путлера вивчити! 
І тут ще угорцям варто нагадати нашу-їхню королеву Анастасію. Бо саме завдяки заступництву Києва і могутніх Київських князів угорський король Андруш, чоловік Анастасії, був врятований від смерті! 
Бо на той час Київська Русь була НАЙБІЛЬШОЮ державою Європи. І найвпливовішою! 
Може тому так впевнено вела себе і не визнавала жодних ультиматумів вже відома нам королева вікінгів Єлизавета? Рідна сестра згаданих королев. 
Ну ви ще чули десь, щоб одна жінка стала за життя спочатку королевою Норвегії, а потім Данії? 
А наша Єлизавета стала! І ще й доньку королевою зробила. 
А ще врятувала принцесу Англії сироту Гіту від ненависного шлюбу… і послала… ну як руский корабль найгрізнішого самодержця, який спробував їй погрожувати. 
А потім віддала ту англійську принцесу Гіту за київського короля Володимира Мономаха! 
Бачите скільки у нас англійського? Французького, нормандського, датського, шведського, польського, норвежського, угорського? Де тут рашистське? 
Ось яке у нас, украінці міцне коріння ВЖЕ було ЄВРОПЕЙСЬКОГО роду! 
КОЛИ ЩЕ НЕ БУЛО МОСКВИ! 
Хто там де думає пускати нас в ту Європу чи ні? 
Та в нас тепер тих Річардів Хоробре Серце - мільйони! Єлизавет і Анн, Агат і Анастасій - не менше! І те, що розбрелись вони у час воєнного лихоліття біженками - то тимчасово! Вони ще стануть королевами! Правда ж, жінки України? А Україна - членом Євросоюзу. А хто сумнівається - розкажіть ім ось цю історію! І те що Київ дав 158 королев і королів Європі!

FaLang translation system by Faboba