Jennifer McCurdy Gilded Coral Nest 7x12x12 Photo by Gary Mirando 2048pxХудожниця-керамістка Дженніфер МакКерді працює з порцеляною понад тридцять років.

Останні кілька років вона зосередилася на питаннях структури та форми: як готовий виріб може відображати рух гончарного процесу; як тонкий шматок порцеляни може зберегти свою структурну цілісність у печі; як гармонійно інтегрувати візуальні та структурні елементи.

Поєднуючи опуклі та ввігнуті форми, світло, що поглинається та відбивається, техніки порцеляни та позолоти, МакКерді прагне створювати роботи, які відображають баланс життя навколо неї.

 МакКерді отримала ступінь бакалавра філософії в Університеті штату Мічиган і закінчила аспірантуру в Атлантичному університеті Флориди. Вона багато викладала і зараз живе на острові Мартас-Він'ярд.

Її роботи виставлялися на національному та міжнародному рівнях, а також знаходяться в багатьох постійних музейних колекціях, зокрема в галереї Ренвік Смітсонівського інституту, Філадельфійському художньому музеї, Музеї образотворчих мистецтв Бостона, Бруклінському музеї та Музеї мистецтв Міннеаполіса.

Jennifer McCurdy Coral Vessel 12x10x10 Photo by Gary Mirando


FaLang translation system by Faboba